W każdym zestawie wykreśl słowo które nie pasuje do pozostałych uzasadnij swój

Pobierz

Dowiesz się, jakie ludy zamieszkują sawanny i stepy oraz jaki tryb życia .. pokładów wegla kamiennego.Poznasz cechy klimatu tych stref oraz gatunki roślin i zwierząt, które w nich występują.. a) sól kamiena, kwarcyt, sól potasowa, gips.. Uzasadnienie B)rozwój ssaków,orogeneza kaledońska,zlodowacenia ,powstanie morza bałtyckiegoZ każdego zestawu nazw skał wykreśl nazwę tej skały, która nie pasuje do pozostałych.Uzasadnij swój wybór.. Występują duże obszary trawiaste.. .wykreśl w kazdym z poniższych zestawów jedno wydarzenie niepasujące do pozostałych .następnie wpisz nazwę ery do kyórej odnosi się większość wydarzeń wymienionych a)orogeneza hercyńska,pojawienie się roślin lądowych,rozpad Pangei,powstanie pokładów węgla kamiennego.. Nie ma drzew.. Odpowiedź nauczyciela Zaloguj się Aby zobaczyć odpowiedź, musisz być zalogowany.. Uzasadnienie: 3:C.Zebra,słoń,lampart,żyrafa.W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.. Gimnazjum.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.. W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.. 1: A. Step, sawanna, preria, pampa Uzasadnienie: 2:B: Akacja, ostnica, suhak, drop Uzasadnienie: 3:C. Zebra, słoń, lampart, żyrafa.. Na mapie zaznaczono strefę sawann i strefę stepów..

W każdym zestawie wykreśl słowo które nie pasuje do pozostałych.

UzasadnieniePytanie.. Uzasadnij swój wybór.. B. Akacja, ostnica, suhak, drop.. Uzasadnij swój wybór.. Uzasadnij swój wybór.. Uzasadnij swój wybór.. PLS potrzebuje na jutro .. 1:A.Step,sawanna,preria,pampa.. b) węgiel brunatny, andezyt, węgiel kamienny, torf.. Uzasadnij swój wybór.. Zakreśl ją i wyjaśnij , dlaczego nie pasuje do pozostałych.a) Niemcy, Ukraina, Litwa, Węgry wyjaśnij: W każdym zestawie odszukaj jedną nazwę, która jest "intruzem".. Następnie uzupełnij objasnienia wyrazami z ramik.. W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.. Wyjaśnij decyzje chłopca.".. Question from @EwaFarna7 - Gimnazjum - Język angielskiW każdym zestawie Dominik podkreślił to określenie które nie pasuje do pozostałych wyjaśnij decyzję chłopca 1 topnienie korozja spalanie 2 przesuwanie saczenie odparowywanie 3 brąz miedź cyna 4 piasek kreda sól zad 2 rozwiąż krzyżowke wyjaśnij hasło 1 mieszanina miedzi i cynku na (7 liter) 2 conajmniej dwie substancje zmieszane w dowolnych porcjach(10) 3rozpuszczalnik w .W każdym zestawie odszukaj jedną nazwę, która jest "intruzem".. 1: A. Step, sawanna, preria, pampa Uzasadnienie: 2:B: Akacja, ostnica, suhak, drop Uzasadnienie: 3:C. Zebra, słoń, lampart, żyrafa..

W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.

Uzasadnienie: 2:B:Akacja,ostnica,suhak,drop.. Wyjaśnij decuzje chłopca.. rozwiązane • sprawdzone przez eksperta.. W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.. Pokoloruj odpowiednio ich znaki kartograficzne w legendzie mapy.. ------------> to co tutaj zadałam w pytaniu jest na sprawdzianie klasy I gimnazjum z geografii.. C. zebra, słoń, lampart, żyrafa.1.. B. akacja, ostnica, suhak, drop.. Uzasadnij swój wybór.. Napisz w kilku zdaniach w jaki sposób Ty dbasz o swoją aktywność .Wykreśl słowo lub wyrażenie, które nie pasuje do pozostałych.. C. Zebra, słoń, lampart, żyrafa.. B. Akacja, ostnica, suhak, drop.. A. Step, sawanna, preria, pampa.Zapoznaj się w informacjami do lekcji " Krajobrazy sawanny i stepu", a następnie uzupełnij kartę pracy.. Uzasadnij swój wybór.. Uzasadnij swoją odpowiedź.. 2.występuje pora sucha 3.. Dowiesz się, jakie ludy zamieszkują sawanny i stepy oraz jaki tryb życia .. Przyporządkuj wymienione cechy klimatu do strefy sawann lub do strefy stepów.wykreśl w każdym z poniższych zestawów jedno wydarzenie niepasujące do pozostałych następnie wpisz nazwę ery do której odnosi sie wiekszość wydarzeń wymnienionych w zestawie orogeneza hercyńska pojawienie się roślin lądowych rozpad pango.. Pytanie brzmi: W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.Wyjaśnij decuzje chłopca..

Zad.3 W każdym zestawie wykreśl słowo, które nie pasuje do pozostałych.

Zakreśl ją i wyjaśnij , dlaczego nie pasuje do pozostałych.a) Niemcy, Ukraina, Litwa, Węgry wyjaśnij:W każdym z przedstawionych zestawów zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.. (tajemnice przyrody klasa 6 ćw2 zad.4) a) żaba niebieska b) pantera.. A. Step, sawanna, preria, pampa.podanych przyczyn nie pasuje.. Uzasadnij swój wybór.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. C. Zebra, słoń, lampart, żyrafa.Pytanie 17 maja 2020 Szkoła podstawowa Geografia W każdym zestawie wykreśl słowo które nie pasuje do pozostałych.. Wyjaśnij decyzję chłopca.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. a) Wapień, żwir, piaskowiec, granit, gips.. (tajemnice przyrody klasa 6 ćw2 zad.4) a) żaba niebieska b) pantera; W każdym z przedstawionych zwierząt Michał wskazał jedno, które nie pasuje do pozostałych.. Uzasadnij swój wybór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt