Cechy charakteru felixa neta i niki oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.. Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. Jego pasją jest informatyka.. Poniżej zamieszczam fragment.. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Witajcie, dokonajcie częściowej charakterystyki bohaterów lektury uzupełniajac tabelę.Postarajcie się wypisać wszystkie istotne informacje, dotyczące poszczególnych części charakterystyki: - przedstawienia postaci, np.: wiek,rodzina,miejsce zamieszkania,Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Uzupełnij tabelę.Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Uzupełnij tabelę.. Udało się ich złapać dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im..

"Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii autorstwa Rafała Kosika.

Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.. Zwykli - n. iezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Źródło: Felix, Net i Nika oraz Pałac snów (2006) Nie jesteśmy stworzeni do życia w samotności.Libi 0.O.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.. Udostępnij.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika"..

...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2012-11-07 20:30:19 Czytałeś/aś książkę Felix , Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi ?

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Quiz w Poczekalni.. Na razie nie wymyśliłam tytułu.. Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. .Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. szczupły, blondyn, piwne oczy, bejsbolówka,Test z części 1-2, czyli .. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Nie napisałam jeszcze dużo.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Lubi żarty i ironie.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Przygody trójki tytułowych przyjaciół zyskały licznych fanów nie tylko wśród młodszych, ale i dorosłych czytelników, doczekały się także filmowej adaptacji w reżyserii Wiktora Skrzyneckiego.Dotychczas opublikował: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004), Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005), Felix, Ne Przerwał studia na Politechnice Warszawskiej, aby otworzyć własną agencję reklamową, w której jest dyrektorem kreatywnym i grafikiem.Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 złKarta pracy 1. prof. Stefana Kuszmińskiego..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki PRZEDSTAWIENIE POSTACI WYGLĄD CECHY CHARAKTERU, USPOSOBIENIA I INTELEKTU ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI/ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" Poniżej znajdują się nieuporządkowane informacje na temat trojga bohaterów powieści R. Kosika.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Ojciec Neta jest informatykiem..

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.. 2009-11-17 18:14:47"Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Później postanowił znaleźć skarb ukryty przez Niemców, aby mieć w posiadaniu księgę profesora Kuszmińskiego, dzięki której udałoby się stworzyć latalerz ze znacznie .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Uzupełnij tabelę.. Przeczytaj recenzję Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi" 1.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).. Skomentuj.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Kim z zawodu jest mama Neta?. 2010-01-29 18:52:46 Czy wyszedł już film Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt