Wierszyki miłosne dla niej na dzień dobry

Pobierz

Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.. Gdy gołąbek czule grucha, Niechaj szepnie Ci do ucha,Apr 4, 2021Dzień Dobry Kochanie wstawaj póki czas bo ja czekam Czekam cierpliwie Kochając Cię.. Twój Kochający Chłopak Kiedy rano wstaje.. Rusz nogą, otwórz oczy, niech ten dzień miło Cię zaskoczy.. Milsza jest miękka poduszeczka!Nov 17, 2020To rodzaj przekazu który nigdy nie traci na ważności.. Po raz pierwszy zaznałam prawdziwej miłości Prawdziwej miłości z domieszką zazdrościja " Po prostu czekam na dni Już za tobą nie tęsknię.. E-mail Drukuj Słońce już wstało.. i czeka na Opublikowano w Na dzień dobry 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote) Słońce już wstało.. i czeka na Ciebie.. nie może Cie obudzić więc ja próbuje.. - nie ta kobieta.. Żwawa,.Jesteś dla mnie wszystkim, wszystkim co piękne i doskonałe.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie.. Bo wierze mocno, że znów Cię zobaczę.. Wierszyki na dzień dobry dla niej i dla niego Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie.. Miłego i radosnego Ci życzę dnia Być może połączy nasze serca dwa?. KOCHAM CIĘ szczerze, na rowerze, na Riwierze, przy barierze i ruderze, nago i w swetrze, jak kaczka własne pierze, na spacerze, w atmosferze, w dobrej wierze, i tak, że aż mnie cholera bierze..

Wiersze miłosne dla niego.

są ryzykowne.. Więc Kotku powiedz mi, otworzysz serca drzwi?. *** Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?. Tak czekam na chwile kiedy znowu Cię zobaczę.. Miłego dnia!. 4.na dzień dobry ślę Ci całus słodki a najlepiej dwa aby w nocy jeszcze trwał Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.. Wiem że Mam Ciebie To Ty dajesz mi siłę abym mógł żyćDzień dobry i życzę pięknego dnia.. Me serce do Ciebie płonie.. Nieoklepane życzenia urodzinowe 1 lipca 2021.. I serce z bólu kołacze.. Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci.. *** Jak nektar z tulipana zbiera pszczółka od rana tak ja słodko Cię budzę, bo strasznie się tutaj nudzę *** Wstań już koteczku, nie leż w łóżeczku.. Gdy rano otworzysz oczy pomyśl, ten dzień będzie uroczy, bo jest ktoś kto o Tobie pamięta i to nie tylko od święta Gdy Cię zbudzi blask słoneczka i wywleczesz się z łóżeczka, skończysz spanko, zjesz śniadanko na podwórku się spotkamy i tam dłużej pogadamyKażdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w naszych rękach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc.. Czas wolno płynie lecz ja nie płacze.. Wiem że Mam Ciebie To Ty dajesz mi siłę abym mógł żyć Ty Jedyna kochana.. Tylko Ty Kocham Cię miłego Dnia.. Od mrugnięć słonecznych promieni czerwony maczek w polu się rumieni, bo właśnie jego Słonko wstałoSep 29, 2020Wierszyki Miłosne dla Dziewczyny..

Dzień dobry!

Na lepszy go zmień.. Sam mówiłeś przeszłego roku.. M. Pawlikowska-JasnorzewskaKażdego dnia jesteś w mej głowie.. Dotykam Twoje dłonie.. Wiersze miłosne - najpiękniejszy wiersze dla niej i dla niego.. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. Kochana Moja wstań już.. bo tęsknie za Tobą.. * E-mail DrukujOct 30, 2020Jun 10, 2021Apr 13, 2021Kocham Ciebie tak, jak dawniej.. Moja poranna noc i południe bez ciebie to nic.. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka.. Dzielić wartości i troski każdego dnia, tak piękna miłość niech po wieki trwa!Nov 28, 2020Sep 2, 2020Na Dzień Dobry Dzień dobry Słoneczko moje.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!. Całą swoją miłość, wszystkie uczucia i pragnienia, byś mogła schronić się w moich ramionach i spełnić najskrytsze marzenia.. Więc dzień dobry powiedzieć by wypadało.1 day agoŻyczenia na imieniny.. Nie byłabym taka urocza, gdyby nie twoja miłość.. Bo moje z Twoim jest dawno związane ,Dzień dobry "Moje Marzenie!". Dzień bez słońca jest niczym, a noc bez księżyca jest lepsza.. Wtedy tylko mam jedną myśl.. Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny..

Dzień dobry moje życie i moja miłość.

Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. Mój świat jest cudownym snem bo kocham Cię i naprawdę to wiem.. Uparcie i skrycie.. Choć z mych oczu płynie łza.. Bez Twojego uśmiechu.. Słońce nad głową świeci jasno, Ptaki dużo ćwierkają w świetle.. Każdy dzień przynosi O wiele więcej Czekać na Ciebie Latać wysoko i wznosić się Każda chwila przynosi Tyle radościSep 14, 2020Jest na świecie jedna tylko osoba, dla której napiszę te piękne słowa: Kocham Cię nad życie Słoneczko moje!. Tak co noc w niebo się wpatruję.. Patrzysz w okno i smutek masz w oku.. Przecież mnie kochasz nad życie?. Adam Mickiewicz **** Wciąż rozmyślasz.. Miś brunatny ciepła i miodu… Miś na niebie gwiazd wokół siebie… A ja miś samotny potrzebuje Ciebie.. Największy ze mnie, ale z tobą.. Jesteś dla mnie wszystkim, Dlatego się w Tobie zakochałem.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce.A wszystko to razy dwa na dobry początek dnia!. Zaglądam w oczka Twoje.. Jak powiedziałem tak zrobić chcę.. Czas pomachać sayonarą do twojego łóżka, "Obudź się kochanie", powiedziałem!. Ani kwiaty ani słowa nie wyrażą tej wdzięczności, którą tylko serce chowa pełne wiary,życzliwości.Nie rańże, o Pani, wiernego kochanka, który, Twym Imieniem, dzień wita u ranka..

Dzień dobry.

Ofiaruję wszystko co najważniejsze by tylko z Tobą być.. Bez Twojego oddechu.. Miś polarny potrzebuje zimna i lodu.. Przytulić Cię pragnę i pieścić I w środku mego serca umieścić.. Dzień Dobry Kochanie wstawaj póki czas bo ja czekam Czekam cierpliwie Kochając Cię.. Twój Kochający Chłopak.. Kiedy rano wstaje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt