Angielski opis mieszkania

Pobierz

Opis pokoju po angielsku.. łazienka niestety nie ma okna,ale duże lustro nad wanną daje bardzo miłe wrażenie przestrzenności.. Kiedy opisujesz budynek/dom, zadaj sobie pytania pomocnicze: Where is it?. - Wschód lub zachód, w domu najlepiej.W kuchni na półce ,mama hoduje zioła.. angielski; opis; mieszkanie; zadanie dodane 7 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika acha (-1,260) [Szkoła średnia]Housework - Prace w domu.. Proszeee;**citizen - obywatel.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. bliźniak.. Przygotuj się do matury - Poradnik maturalny z języka angielskiego - poziom podstawowy; Zasady oceniania prac - matura .wohnen - mieszkać die Wohnung - mieszkanie das Haus - dom die Gegend - okolica Gdzie i jak mieszkasz?-----.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Mój dom/moje mieszkanie-opis .. mam problem czy mogłabym prosić o prace na temat czy wygląd jest ważny po angielsku nie mam pojęcia jak to napisać proszę o pomoc z góry dziękuje.. mieszkanie.. luxurious - luksusowe.. rozpocznij naukę.. comfortable - wygodne.. Opis sypialni po angielsku.. cosy and spacious - przytulne i przestronne..

Opis mieszkania po angielsku.

Opis miasta po angielsku; Opis dnia po angielsku; Opis wakacji po angielsku; Opis obrazka po angielsku; Matura.. podpisać umowę najmu.Dom i pomieszczenia po angielsku.. → Gdzie się znajduje?. 0 gość:) (Gość) Czw Lis 13, 2008, 12:31. mam problem czy mogłabym prosić o prace na temat czy wygląd jest ważny po angielsku nie mam pojęcia jak to .Opis mieszkania po angielsku mam na jutro.Moje mieszkanie znajduję się w centrum miasta.Mieszkam w czteropiętrowym bloku o numerze 3/22.Wraz z rodziną mieszkam na 4 piętrze i mamy mały balkon.Moje mieszkanie składa się z przedpokoju,łazienki,kuchni,i 4 pokoi.Moja łazienka jest bardzo mała ,jest w niej wanna,lustro i pralka.W kuchni .Opis domu po angielsku.. well-equipped - dobrze wyposażone.. → Kto tam mieszka?Opisując swój dom lub mieszkanie, upewnij się, że w użyciu co najmniej jednego idiomatyczne wyrażenie na ten temat, a ich wielką różnorodność.. rozpocznij naukę.. oprowadzać kogoś po domu.. district - okręg, dzielnica.. home town - miasto rodzinne.. KURSY I SAMOUCZKI OD POZIOMU A1 Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z językiem angielskim, warto sięgnąć po samouczki i kursy dla każdego.. studio flat - kawalerka.. inhabitant - mieszkaniec.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis mieszkania po angielsku.Opis - moje mieszkanie - wzór wypracowania Lista wzorów wypracowań Opis - moje mieszkanie I live in a block and my flat is on the second floor..

... Przydatność 50% Opis mieszkania mojej ciotki.

modern - nowoczesne.. centrum centre, USA: center dzielnica podmiejska suburbs dzielnica, osiedle districtZadanie: proszę o pomoc opis po angielsku wnętrza mieszkania Rozwiązanie: my house is small there are two rooms, bathroom, and kitchen in bedroom there is standing bed.. Zwróć uwagę na oznaczenia US (amerykański angielski) oraz BR (brytyjski).Poznałeś ją w poprzednim wpisie This Is My Flat (opis pokoju i mieszkania).. Na przykład: The more the merrier.. DOM: miejsce zamieszkania, opis domu, pomieszczeñ domu i ich wyposa¿enia, wynajmowanie mieszkania, kupno i sprzeda¿ mieszkania* A Miejsce zamieszkania Mieszkam w mieœcie/miasteczku/na wsi.. city - duże miasto.. Mieszkanie jest kolorowe dzięki temu bardzo przytulne i radosne.. Znajdziesz wiele interesujących publikacji, które pomogą Tobie w szybszym opanowaniu języka angielskiego .Wynajem mieszkania po angielsku: rodzaje mieszkań, budynków, pokoi an apartment (BrE a flat) - mieszkanie an apartment building (BrE a block of flats) - blok mieszkalny brick, pre-war house - kamienica a brownstone - kamienica z fasadą z piaskowca a guest bedroom - sypialnia dla gości a loft - loft a luxury apartment - luksusowe mieszkanieOpis domu po angielsku..

Opis mieszkania po angielsku: mieszkanie w bloku Hi!

to do the housework - wykonywać prace domowe.dzielić z kimś pokój/mieszkanie.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.. tiny - malutkie.. to cook - gotować.. 50 słów .. ;(Ja nie wiem co napisac a z angielskiego za mocna nie jestem .. ;D A więc.pomoglibyście mi napisać ?. → Jak wygląda?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt