Test z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi wordwall

Pobierz

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!. Możecie za.cytaty z książki "Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" katalog cytatów [+ dodaj cytat] To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Test z części 1-2, czyli .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6. .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyTest z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Witaj na stronie Quizz.pl.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Tromba czy .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Tromba czy Marcin Dubiel?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. chomik8.. Nika miała..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Test z matematyki, który powinieneś zdać!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków!lapbuk lapbook projekt szkolny wskazowki pomocSzkoła w której straszy.Jeśli zainteresowały Was przygody Felixa, Neta i Niki polecam Wam pozostałe książki z serii napisanej przez Rafała Kosika.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Nagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Rozwiąż test!- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przyjaciele wyjechali .Rozwiąż test!. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

... Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii napisanej przez Rafała Kosika.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Ikigai 11 miesięcy temu.. Jeśli w najbliższym czasie piszesz test z tej lektury, możesz .Test z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC Ruletka1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. rude włosy.. Tam .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Kim z zawodu jest mama Neta?. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Test składa się z 12 pytań.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępnij.. Którego nastolatka z serialu "Euphoria" przypominasz?. Udostępnij.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Sprawdź swoją wiedzę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt