Test o polskich serialach

Pobierz

Jaki tytuł ma serial komediowy emitowany w latach 2010-2011 o grupie policjantów?W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, m.in.: Beata Chmielowska-Olech, Adam Giza, Justyna Śliwowska, Marta Kielczyk i Robert Sycz.. Rozwiąż "Wielki Test o Polskich Serialach".. Jak nazywała się najstarsza córka Barańskich w serialu ''Licencja na wychowanie"?. Zdrap swój outfit na zakończenie roku szkolnego!. [QUIZ] 24 grudnia 2018, 22:27 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę Noce i dnie, serial / Media Niezapomniane dialogi, uwielbiane postaci,.Na podstawie kilku pytań, spróbuję zgadnąć, czy Twoja średnia na koniec roku przekracza 4,75!. Polskie Seriale.. "Wielki Test o Polskich Serialach" poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.. Oto podróż do dawnych lat.. Rozpocznij Quiz Więcej quizów QUIZ hity z lat 90.. Widzowie natomiast mogą rozwiązywać test online na stronie lub ściągając aplikację na smartfony Wielki Test TVP.1 day agoCzy rozpoznasz kultowe polskie seriale po jednym kadrze?. zobacz więcej materiałów.Polskie seriale quiz wiedzy.. sprawdź się.. 10 trudnych pytań o polską kuchnię .Rozwiąż "Wielki Test o Polskich Serialach".. Rozwiąż nasz quiz i się .Kolejna odsłona Wielkiego Testu TVP za nami!. Jakie role w serialu Ranczo gra Cezary Żak?. Quiz dla prawdziwych miłośników samochodów..

QUIZ: Co wiesz o polskich serialach?

Jak dobrze je znasz?. Jesteś fanem polskich seriali takich jak "Czterdziestolatek", "Janosik" czy "Miodowe lata"?. Tym razem znani i lubiani musieli się zmierzyć z pytaniami dotyczących polskich seriali!. W jakim serialu NIE zagrał Maciej Zakościelny?. Wczoraj celebryci sprawdzili swoją wiedzę o polskich serialach.Dec 11, 2021W studiu telewizyjnym na pytania będą odpowiadać jak zwykle popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.. sprawdź się, rozwiąż quiz….. Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczne.. Jesteś specem od seriali?. Widzowie bardzo lubią oglądać zmagania polskich gwiazd z pytaniami z różnych dziedzin, dlatego TVP proponuje coraz to nowe kategorie pytań.. Sprawdź się!. Zarówno te nowe, jak i te .Oct 18, 2020 Wolisz Netflixa czy telewizję?. QUIZ idealny na piątek.Apr 23, 2022Sep 20, 2020Feb 11, 2022Kultowe polskie seriale.. Rozpoznaj auto po kokpicie.. Sprawdź się.. Te seriale gromadziły przed telewizorami całe społeczności.Dec 11, 2021KQ 12 października 2014, 17:12. zobacz więcej.Nov 6, 2021Jak dobrze znasz polskie seriale?. GŁOSOWANIE: Wakacje!. Dopasuj ciekawostkę do aktorów ze "Stranger Things"!Jul 3, 2021Sprawdź się - Quizy..

Podstawowe wiadomości o polskich serialach.

Grzegorz Skawiński Ryszard Rynkowski Janusz PanasewiczWielki Test o Polskich Serialach - sprawdź się w quizie!. Który z podanych seriali powstał najpóźniej?Wielki Test TVP Rozwiąż "Wielki Test o Polskich Serialach" pytanie 1 z 36 Kultowym bohaterem drugoplanowym "Wojny domowej" stał się anonimowy mężczyzna w berecie, który zbierał: a makulaturę dla syna do szkoły b suchy chleb dla konia Dalej Zobacz także "Wielki Test o Skarbach Ziemi" - rozgrzewka sprawdź się Rozwiąż "Wielki Test o Policji"Polskie Seriale.. Tylko dla prawdziwych bystrzaków!. Który serial emitowany jest od pon.. Rozwiąż .Aug 28, 2021Test wiedzy Quiz: Ile wiesz o tych popularnych polskich serialach Te seriale zna każdy, weź udział i sprawdź swoją wiedzę.. "Wielki Test o Polskich Serialach".May 16, 2021Będzie okazja to sprawdzić już w środę, 31 stycznia, oglądając w TVP 1 "Wielki test o polskich serialach".. Jak dobrze znasz kultowe polskie seriale?. Daria Widawska, Jacek Lenartowicz oraz para numer dwa Piotr Skarga i Renata Pękul stanęli przeciwko sobie w wielkim teście.. Wiesz, czym są dzyndzałki i fuczki?. Jak dobrze je znasz?. To nie tajemnica, że Polacy lubią oglądać seriale.. Sprawdź swoją wiedzę - rozwiąż nasz quiz!. z Warszawy z Grabiny z Gródka z Zielonej Góry "Życie, życie jest nowelą.".

Sprawdź, jak wypadasz w quizie wiedzy o polskich serialach!

Ilość pytań: 41 Rozwiązywany: 2441 razy.. Tematyka -.Polskie seriale komediowe.. o godz. 20:15 w TVN?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt