Obraz jezusa miłosiernego sklep

Pobierz

Zobacz inne Dewocjonalia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Niektórzy sądzą, że promienie wyglądają jak flaga Polski.. Równie popularnym motywem religijnym jest Obraz Jezusa Miłosiernego - Jezu Ufam Tobie.. Dostępny w rozmiarach: - 6 x 9 cm w cenie 85,00 zł.. Obraz Jezusa MiłosiernegoObraz Jezusa Miłosiernego - "Jezu ufam Tobie"- Adolf Hyła stworzył wzorując się na obrazie Eugeniusza Kazimierowskiego, który został przez niego namalowany pod przewodnictwem siostry Faustyny Kowalskiej i obecnie znajduje się w Wilnie.. Pantokrator to nie jedyny wizerunek Jezusa w naszych zbiorach.. Piękny, inspirowany duchowością i unikalną wartością, który będzie ważnym elementem wystroju Twoich pomieszczeń.. Wyczyść.Ponad to: reprodukcje łaskami słynącego obrazu Jezusa Miłosiernego z łagiewnickiego Sanktuarium, modlitewniki do Miłosierdzia Bożego i inne pozycje przybliżające miłosierną miłość Boga i wprowadzające w bogactwo duchowe św. Siostry Faustyny.. Wymiary obrazu: Wysokość: 26 cm Szerokość: 20 cm Cena 129 zł Lub Wysokość: 39 cmObrazy jezusa milosiernego na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Dostawa: od 15,00 zł - InPost Kurier (Polska) Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności.. Obrazek na drewnopodobnej płycie HDF o grubości ok. 1 cm.. * Wizerunek wydrukowany na wysokiej jakości płótnie o gramaturze 240 g/m2..

Rozmiar obrazka to: 11,5 x 8 cm.

Cena: 21,00 złOBRAZEK JEZUSA MIŁOSIERNEGO - Sklep u Brygidy.Obraz na płótnie Jezu ufam Tobie.. Wybierz opcję mały duży.. Obraz religijny na płótnie canvas może stanowić doskonały prezent, z pewnością wniesie do pomieszczenia ciepło i kolor, a także może być pomocą w codziennej modlitwie.Obraz Jezusa Miłosiernego należy do najbardziej znanych w historii Kościoła i we współczesnym świecie wizerunków Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego.. Jest to obraz niezwykły nie tylko z tego względu, że jest najbardziej upowszechniony, ale przede wszystkim dlatego, że jego współautorem jest sam Pan Jezus, który właśnie w takiej postaci ukazał się Siostrze Faustynie w celi płockiego klasztoru Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia 22 lutego .Obraz reprodukcja ikony Jezusa Miłosiernego z Trento .. Obraz jest niepowtarzalny.. Obraz jest jest wierną kopią ikony z Trento, przed którą modlił się Włoch Ugo Festa i został cudownie uzdrowiony (1990r).. 10% dochodu przekazywane jest na .Obraz ze srebra z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego W80001.. Dostępność: na wyczerpaniu.. Obraz naklejony na drewnianej desce o wymiarach 20,5 cm x 40 cm i grubości 1,5 cm.. - 13 x 18 cm w cenie 230,00 zł.. Cena:45,90 zł.Obraz Jezus Miłosierny - płótno canvas (2) Obraz religijny na płótnie typu canvas..

Wysokość obrazka 40 cm, szerokość 20 cm.

Czytałem wielokrotnie opis wizji Jezusa podany przez świętą Faustynę.. Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep.. Historia klasztoru w Krakowie-Łagiewnikach; Nowicjat; Apostolat; Współpracownicy; Więcej; KontaktObraz Jezus Miłosierny.. sprawdź formy dostawy.W ofercie naszego sklepu szeroki wybór obrazów sakralnych, m.in Matki Boskiej, Serce Jezusa, Anioła Stróża, Jana Pawła II i wiele innych!. Pierwszy obraz Jezusa Miłosiernego został namalowany według projektu siostry Faustyny Kowalskiej przez Eugeniusza Kazimirowskiego w 1934 r., jednak bardziej znaną wersją jest obraz Adolfa Hyły z 1944 r.Ikona Jezusa Pantokratora to obraz przedstawiający oblicze Jezusa jako władcy i sędziego wszechświata.. Wysyłka w: 48 godzin.. 6,60 złBrutto.Obraz religijny Jezusa Miłosiernego należy do najbardziej znanych w historii Kościoła i we współczesnym świecie wizerunków Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego.. Cena 1 zł za znak / literkę.Obraz przedstawiający Jezusa Miłosiernego, o wymiarze 25 x 35.. Obraz ten przedstawia wizerunek Jezusa, którego święta Faustyna Kowalska widziała w swoim objawieniu w roku 1931.. -Przenieśliśmy wizję malarza z obrazu religijnego na ikonę, na prośbę .Obraz Jezus Miłosierny.. Rozmiary: 30 cm x 40 cm - 69 zł..

Wymiary: mały obraz - 24 cm x 17,5 cm.

Obraz Jezusa Miłosiernego to jedno z najpopularniejszych przedstawień Chrystusa w historii.. Podczas jednego z tych objawień, Jezus powiedział świętej, co oznaczają promienie wychodzące z Jego serca.. Oryginalny obraz, który kazał Pan Jezus namalować siostrze Faustynie.. Większość z oferowanych przez nas dzieł ukazuje Jezusa Miłosiernego w sposób tradycyjny - samego na jednolitym tle.Jezus Miłosierny - obraz na descea autorstwa Janusza Antosza /nr art. SI.D-002/ Pięknie wykonany obraz na desce "Jezus Miłosierny" - obraz autorstwa Janusza Antosza wieloletniego malarza z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach.. Istnieje możliwość wykonania graweru.. Sklep internetowy działa na stronie: Jezus Miłosierny.. 35,00 zł - 50,00 zł.. ZapraszamyIkona JEZUS MIŁOSIERNY obraz wileński Ikona przedstawia Jezusa w ciemnym pomieszczeniu z dwoma promieniami wypływającymi z jego serca, a także z napisem 602 266 552 | Sklep Chrześcijański"Obraz Jezusa Miłosiernego" Już kilka razy wcześniej malowałem obraz Jezusa Miłosiernego - w formie plakatów, na płótnie i na ornatach.. W trakcie pracy nad tym obrazem zwróciłem szczególną uwagę na szczegóły.. Wymiary (dotyczą wizerunku z ramą): mały obraz - 31,5 cm x 26,5 cm..

Sprzedajemy najwyższej jakości wydruk obrazu na płótnie.

Biografia; Dzienniczek; Muzeum; Więcej; Zgromadzenie.. Jezus Miłosierny.. Wileński.. Czerwony i blady promień symbolizują krew i wodę, które wytrysnęły z przebitego na krzyżu boku Jezusa Chrystusa.Oblicze Jezusa Chrystusa, obraz w ramie oraz bez ramy (na płótnie) w różnych rozmiarach Obraz półokrągły Obraz Jezusa Miłosiernego w ramie półokrągłej na płótnie w różnych rozmiarach, a także językachObraz religijny Jezus Miłosierny - Jezu Ufam Tobie.. Duży wysyłka od 9,9 zł.. Pierwszy obraz wizerunku Pana Jezusa, który został stworzony przez Eugeniusza Kazimirowskiego w bezpośredniej współpracy z świętą siostrą Faustyną.. * Do druku zostały użyte naturalne, ekologiczne pigmenty.Obraz Jezusa Miłosiernego przedstawia Jezusa ubranego w białą szatę, który stojąc, unosi prawą rękę w geście błogosławieństwa, natomiast lewą ręką wskazuje na własne serce, z którego wychodzą jasne i czerwone promienie symbolizujące wodę usprawiedliwiającą duszę oraz krew, która jest życiem dusz.Swietymarek.com Obraz Jezusa Miłosiernego Na Płótnie 100 X 70 Cm - od 146,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. Obraz z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego osadzony w drewnianą, płaską ramę ze złotym paskiem o średnicy 3,5 cm.. Jezu Ufam Tobie.. Jest to obraz niezwykły nie tylko z tego względu, że jest najbardziej upowszechniony, ale przede wszystkim dlatego, że jego współautorem jest sam Pan Jezus.Obrazek Pana Jezusa Miłosiernego do postawienia (z podstawką) lub powieszenia.. Siostra Faustyna.. Właśnie dlatego w naszym asortymencie znajduje się bardzo dużo dzieł nawiązujących do tego wizerunku.. Jezus objawił się jej na widzeniu w 1931 roku.Kaplica z cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego; Łaskami słynący obraz Jezusa Miłosiernego; Grób św. Siostry Faustyny; Relikwie; Bazylika; Kaplica Wieczystej Adoracji; Historia Sanktuarium; Św.. Obraz z wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.. Wysokiej jakości produkt laminowany srebrem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt