Felix nika i gang niewidzialnych ludzi test

Pobierz

Fajny quiz.. Wbrew pozorom to wciągająca lektura nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych czytelników!. "Przeprowadzki" "Transport zwierząt" "Usługi hydrauliczne"Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test wg Aleksandraosuch Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007 Felix, Net i Nika oraz Gana Niewidzialnych Ludzi O rety!. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. a) Puszek b) Kabanos c) Caban d) Nie miał psa e) Parówa 2) Jak nazywała się babcia Felixa?. niewiem nie tak kim był Morten?Felix przebrał się za napakowanego kulturystę i postraszył ich.. "Felix, Net i Nika" to seria bardzo fajnych książek dla młodzieży.. Felix Net Nika Jaki napis widnieje na furgonetce, którą przemieszczają się członkowie gangu?. a) Prawda b) Fałsz 4) Czy Ruben był bratem Neta?Test z części 1-2, czyli .. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Test z Lektury Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Sprawdź się!. Quiz z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Teleturniej.. Część 3.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.Kosik Rafał Felix, Net i Nika oraz Bunt Maszyn Dotychczas w serii ukazały się: 1.Ciekawy, relaksujący teścik o książce "Felix, Net i Nika oraz Gang..

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury Test.

Jak dzieciom udało się przeżyć?. aktorem nie było tego w książce niewiem słynnym naukowcem słynnym Wynalazcą i dyrektorem szkoły pilotem Czy ojciec Niki żyje?. Only $35.99/year.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Serial Ranczo, sezon 5.5 klasa 5 - Gramatyka 6 - Klasa 6 - Gramatyka Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Sztuczną inteligencją.. Title: Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1.. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. 1 błąd.. Spadł deszcz.. Konkursy i testy .. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz.. Sprawdź się!. 15 12 13 14 Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ile lat mają główni bohaterowie?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. WidgetGang Niewidzialnych Ludzi to: Felix, Net i Nika niewiem Morten i jego androidy Manfred pomógł Netowi i Felixowi w sprawdzianie z geografii.. Odpowiedz..

Odgadnij hasło: J O K K P N O ITest z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ...

DalejJak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosika?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Część 1.. Więcej na ten temat .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. a) Maryla b) Magda c) Karolina d) Lusia 3) Czy Nika mieszkała sama?. Test sprawdzający znajomość powieści Rafała Kosika .. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?QUESTION.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Powiązane tematy.. Odpowiedz.. Niektóre z pytań są naprawdę tru.Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi t.1.. Kim okazał się Gang Niewidzialnych Ludzi?. Test składa się z 12 pytań.. Warto się sprawdzić.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Jak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosika?. Sprawdź się!. Rafał Kosik Bolesław Prus René Goscinny Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o Julianie Tuwimie Gdzie urodził się Julian Tuwim?Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Kto jest autorem .Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - QuizFilm zawiera 50 pytań sprawdzających znajomość lektury.. z podwórka chodzą do tej samej klasy są kuzynami Kto okradł Felixa?.

Dominika BielasFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz 1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Nika telepatycznie przesłała potworom do głów wiadomość, ale nie wiadomo jaką.Test wiedzy na temat powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Poziom trudności:.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Zablokuj Zgło .Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Felix Net i Nika.. Test wg Filipzhobbitonu Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Felix Net i Nika.. pytanie 1 z 15.. Powiązane z tym testem.. Dzieciaki zostają przydzielone do tej samej klasy, renomowanego, warszawskiego gimnazjum i tak zaczyna się ich przyjaźń.. Marcel i Ruben Gang Niewidzialnych Ludzi"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Następna część Test z lektury,, Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi "- BARDZO TRUDNY _Gryfonka_Am_ 2 lata temu 235 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 15 Skomentuj 26 Super!. W moim odczuciu, są to świetne dzieciaki.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. wg Prussdomin Klasa 6 Polski Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka wg Katarzynawalach Klasa 6 PolskiRozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły..

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk ...z Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test 1) Jak nazywał się pies Felixa?

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Kraków Warszawa Wrocław Który z tytułowych bohaterów nosi nazwisko Mickiewicz?. Klasa 6 Felix Net i Nika Polski.. Piekielnie bystre i inteligentne, a do tego dobrze wychowane i sympatyczne.2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Przekonali gang, by nie robili im krzywdy.. pytanie 1 z 15.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. Skąd znają się Felix, Net i Nika?. Sprawdź!. Robotami sterowanymi przez dyrektora.. Część 2. .. Test uczuć sprawdzi, jaki masz typ osobowości!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Test wiedzy W jakim mieście toczy się akcja powieści?. wg Prussdomin.,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"- sprawdzian wiedzy.. Rozwiąż nasz quiz!. ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 3 miesiące temu.. Ilość pytań: 9 Rozwiązywany: 9729 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Quiz z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Teleturniej wg Bialas2115 Klasa 6 Felix Net i Nika PolskiTest wiedzy z lektury: "Felix, Net i Nika".. Fałsz Prawda niewiem Kim był duch mężczyzny?. Zablokuj Zgło .. Zablokuj Zgłoś.. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt