Uzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu najwyższym

Pobierz

Klasa 7 Klasa 8 Liceum Technikum Niemieckim.. Zaloguj się 7-dniowy dostęp Wypróbuj bezpłatnie portal Dostęp do 9 przedmiotów 7 dni zupełnie za darmo!. Przymiotniki należy wpisać w nominawie singularis odpowiedniego rodzaju.. Użyj podanych przymiotników w stopniu najwyższym i wyrazów z ramki.. Earth / Mercury / Neptune (far from the sun) 6.Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. Uzupełnij zdania, używając przymiotników w nawiasach w stopniu równym, wyższym lub najwyższym.. który z tych ptaków jest.,a który.. Stopień równy Stopień wyższy Stopień najwyższy grzeczny miły smutny wesoły wysoki niski jasny 6.. Wszystkie lekcje, fiszki, quizy, filmy i animacje są dostępne po zakupieniu subskrypcji.. Uzupełnij luki w zdaniach przymiotnikami podanymi w nawiasach.Przymiotniki I Przysłówki W Stopniu Wyższym I Najwyższym Angielski.. > Testūdinis vīta est quam mūris.Answer.stopień najwyższy głośny.. Gdy chcemy zaznaczyć, że jakaś cecha jest bardziej intensywna wtedy stopniujemy dane słowo poprzez dodanie more w stopniu wyższym oraz the most w stopniu najwyższym.. Uzupełnij zdania, wpisując przymiotniki w stopniu wyższym i najwyższym.Uzupełnij zdania (według przykładu) przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym, od których powstały podane przysłówki.. Przymiotniki angielskie z trzema i więcej sylabami stopniujemy opisowo..

Uzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu najwyższym.

4.Uzupełnij zdania właściwymi formami przymiotników i przysłówków w stopniu podstawowym, wyższym lub najwyższym.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Teleturniej wg Jpsd Pisownia nie z różnymi częśćiami mowy - ZASADY Sortowanie według grup wg Emiliabadr "NIE" z czasownikami i przymiotnikami Sortowanie według grup wg Klasowagaleria Klasa 2 Przymiotniki w stopniu wyższym O rety!. > Canis vita beātior est quam lupī.Uzupełnij zdania odpowiednią formą przymiotnika w nawiasie w stopniu wyższym lub najwyższym.. wpisz w luki przymiotniki w nawiasach w stopniu wyższym lub .Przymiotników w stopniu wyższym oraz słówka than (od/niż).Zastosuj przymiotniki w stopniu wyższym i najwyższym.. Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. Uzupełnij zdania przymiotnikami z ramki w stopniu wyższym lub najwyższym.Uzupełnij zdania (według przykładu) przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym, od których powstały podane przysłówki.. Uzupełnij zdania odpowiednią formą przymiotnika w nawiasie w stopniu wyższym lub najwyższym.. Masz już dlaucznia.pl?. Użyj podanego przymiotnika w nawiasie.. Uzupełnij zdania, używając przymiotnik w nawiasie w stopniu wyższym lub najwyższym..

Uzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym.

Utwórz od nich stopień wyższy i najwyższy.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Zgłoś nadużycieUzupełnij zdania, używając podanych przymiotników w stopniu wyższym lub najwyższym.. Przymiotniki należy wpisać w nominatiwie singularis odpowiedniego rodzaju.. 4) Sara is .. (beautiful) girl I know.uzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym;Zosia jest wyższa od Iwonki,ale.od Kasi.Która z nich jest.Staś jest mniejszy,ale ciezszy odJasia.. (colourful) The books on Carla s bookshelves are .. than my books.1.Uzupełnij zdania, wstawiajac przymiotniki w stopniu najwyższym.. (cheap) 3.Przymiotniki w stopniu najwyższym - przymiotniki w stopniu najwyższym - Przymiotniki w stopniu najwyższym .. Przymiotniki w zdaniach - niemiecki Brakujące słowo.. The .. painting in the world is by Pablo Picasso.Stopniowanie przymiotników angielskich 3+ sylabowych.. Dopisz formy stopnia wyższego i najwyższego.. wg Ania1Zadanie 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt