Sprawdzian z pustyni i w puszczy

Pobierz

Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Rozwiąż test!Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Egipcie.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. 8.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Polub..

W pustynii i w puszczy.

1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.. Motyw .W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docQuiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1. test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyIle wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Więcej.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0..

Rozwiąż test!Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Skomentuj.. Kim .wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góry Quiz w Poczekalni.. Mirusinda 4 lata temu.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.-podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie..

merken in "Meine Apps"w pustyni i w puszczy - test z humorem.

Stanach Zjednoczonych.. Edytuj elementy.. Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Sprawdź, ile pamiętasz!. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?.

2010 ...W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.

"W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako .Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Osadź.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Czym była fatamorgana ?. Klasa 5 Lektury Polski.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Życzę miłego rozwiązywania.. 16 pytań Lektury szkolne Koteczki9.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt