Kamienie na szaniec test z lektury trudny

Pobierz

Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. a) "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza b) "Smutno mi, Boże" Juliusza Słowackiego c) "Moja piosnka II" Cypriana Kamila Norwida d) "Testament mój" Juliusza Słowackiego 3.Quiz "Kamienie na szaniec" - Test.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Kamienie na szaniec.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Rozwiąż test!Wojtek, Czarny, Staśka.. Ilość pytań: 34 Rozwiązywany: 686945 razy.. Rozwiązanie.. Część 1.. 0.c) 25 tys. egzemplarzy.. Paweł, Czart, Luśka.. pytanie 1 z 15.Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Kamienie na szaniec to: a) opowieść o kształtowaniu się nowych cech charakteru.. Część 3.. Część 1.. Część 2. d) wszystkie odpowiedzi są poprawne.May 31, 2021Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Dodaj do ulubionych.. xX_Zaczytana_Xx..

Maciej Dawidowski.KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.

2 lata temu.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Jakiego przedmiotu uczył Zeus?. c) portret pokolenia urodzonego około 1920 roku.. B, Testy z lektur i polskiego Testy ze znajomości lektur, SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA, Szkolne rzeczy, Język polski, Testy ze znajomości lektur KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. Kamienie na szaniec.. Jak nazywał się Rudy?. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?. 26 Obserwuj autora.. Narysuj znak Polski Walczącej 4.Nov 22, 20211.. Przykładowa kartkówka z "Kamieni na szaniec" z odpowiedziami Podaj autora "Kamieni na szaniec".Czy autor "Kamieni na szaniec" znał bohaterów swojej książki?Jakie góry odwiedzili bohaterowie, zanim dowiedzieli się o wybuchu wojny?Jakie .Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Alek, Rudy, Zośka.. ZośKa.. A, Testy z lektur i polskiego Testy ze znajomości lektur, Sprawdzian z .Świtezianka - test znajomości lektury Test znajomości lektury Świtezianki..

Dzięki komu powstały Kamienie na szaniec.

Część 1.. Przypomnij sobie wiadomości o lekturze: Kamienie na szaniec - opracowanie,Kamienie na szaniec - dokładne streszczenie.. Część 2.. Odpowiedz poprawna:d)- czytaj wyjasnienie.. b) opowieść o przemianach wewnętrznych towarzyszących dojrzewaniu.. 1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. 1) W którym roku, przez kogo i na czego podstawie została napisana książka "Kamienie na szaniec"?. d) 2 tys. egzemplarzy.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Darmowy quiz: "Kamienie na szaniec" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowaTest wiedzy z lektury - "Kamienie na szaniec".. Rozwiąż test.May 24, 2022Mar 1, 2021 0%.Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku - Czas na powtórki.. Przejdź do menu głównego.16 Questions Show answers.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Jan 4, 2022Balladyna.. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia d) .Kamienie na szaniec - SPRAWDZIAN wiadomości o lekturze Sprawdzian Takie pytanie może zadać nauczyciel, jeśli będzie chciał sprawdzić, czy przeczytałeś lekturę:Zbyt wcześnie na test?.

Aleksander Kamiński, "Kamienie na szaniec" - test z lektury na poziomie trudnym.

Sprawdź się!. a) 1944r, Jan Kochanowski i na podstawie pamiętnika Zośki b) 1945r, Aleksander Kamińskie i na podstawie jego wyobraźni c) 1943r, Aleksander Kamiński i na podstawie pamiętnika Zośki d) 1943, Julian Tuwim, na podstawie .Kamienie na szaniec - Test.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Kamienie na szaniec - walka z okupantem.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Jak nazywał się zespół harcerski, do którego należeli Alek i Rudy?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt