Opisz krajobraz z mojego okna

Pobierz

.Głównym celem opisu jest stworzenie czytelnika w wyobraźni, że krajobraz, Dostrzegamy poszczególne jej elementy tworzące miejski krajobraz, Mój widok z okna każdego dnia uczy mnie, że nie warto myśleć o tym, Z mojego okna widzę bloki.. Mieszkan na spokojnym i cichym osiedlu, do którego zalicza się pięc wysokich bloków.. Często słychać z tamtąd śpief ptaków.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Postaraj się jak najbardziej zaciekawić czytelnika.. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.Opisz krajobraz z mojego okna szczegóły na dole Dobra!. Kiedy patrze przez Okno widzę Zaśnieżoną wierzbę, smutne drzewko.. W ich oknach, jak w błyszczących oczach odbija się zielona część krajobrazu.Z mojego okna widać bardzo ładny krajobraz.. Gdy patrzę w prost widzę ogromne drzewo.. Wciąż zachwycają mnie gwiazdy , które są teraz bardzo dobrze widoczne.Mój zmowy widok z okna.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Opiszę go w kilku słowach.. Z mojego okna widze bramę, psa, sztuczne krasnale na podwórku po drugiej stronie drogi mieszkają sąsiedzi w obromnym domu, biegające po ulicy koty, na podwórku hyśtawkę i zjeżdżalnie, zieloną trawe, drzewa.Widok z mojego okna.. Previous Zagrożenia naturalne.. Jedną z ładniejszych części krajobrazu jest zadbany ogród, w którym kiedyś zakwitną kwiaty..

Opisz krajobraz widoczny z twojego okna.

Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Odpowiedzi: 0 .. Next Krwotoki i sposoby ich tamowania - pierwsza pomoc.. Wiosną uwielbiam patrzeć jak powraca do życia.. Zastąp podane zdanie zdaniem bezpodmiotowym.. (z mojego okna widać: ogród, bramę wjazdową i dom mojej babci aha i jeszcze widać ułożoną kostkę ;p) Daje Naj.. 0 ocen | na tak 0%.Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Zwykła droga, która nie jest bardzo zadbana.. Wówczas wszystko pokryte jest pieknym, białym puchem, który mieni sie różnymi kolorami w słoneczny dzień jednak najpiękniejszy widok mam ja, z okna mojego pokoju.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Położony jest nieopodal, z okna czasem widzę czy ktoś gra w piłkę .Grafika Filmy Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. +0 pkt.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Biała kołdra okryła wszystkie drzewa, krzaki pożeczek i duży skalniak mojej mamy.Opis krajobrazu ma trójdzielną budowę (wstęp, rozwinięcie, zakończenie), a każda z jego części ma spełniać określony cel.. Widać niewielkie oczko wodne i huśtawkę na której uwielbiam się huśtać.. Piękny jest to widok wiosną .. Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: opisz krajobraz, który widzisz z okna swojego pokoju..

Powiadom oOpisz krajobraz widoczny z twojego okna.

Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Zacznę od parku.. Dzisiaj na przykład mogłem przyjrzeć się dwóm przykładom ludzkiej życzliwości.Przez moje okno widać przepiękny krajobraz.. Każdy rzeczownik określ przynajmniej jednym epitetem.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Przydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Jest mnóstwo drzew zielonych, które latem dają pyszne owoce.. Nie umykaja mi takze drzewa na nowo .Za oknem w moim pokoju znajduje się dużo drzew, jest to cudowne gdyż bardzo miłym uczuciem jest kiedy rano wstaje z łóżka i widzę konary tych roślin.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Jest niewielki, bardziej prostokątny niż kwadratowy i to jedyny teren zielony w miejscu, gdzie mieszkam.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.. Bardzo nie lubię tego uczucia.Gdy siedzę przy oknie widzę ładne choć bardzo prymitywne obrazy.. Za nim rozciąga się las iglasty.. Co najmniej pół strony w zeszycie.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Drzewa te tworzą jakby kreskę, która oddziela poleca 85 % Kulturoznawstwo Widok z okna- esej WIDOK Z OKNA Mieszkam w bloku.Z mojego okna widzę park, kościół, kilka starych budynków, które przed laty były częścią folwarku, a w oddali kolejne bloki i horyzont..

Zwykły podmiejski krajobraz.

Na wschód jest pole uprawne gdzie czesto widuje sarenki które szukają pożywienia.Opisz zimowy krajobraz z twojego okna lub z widokówki zdjęcia.. Moje było bardzo proste - aby na świecie było więcej takich miejsc i żebym ja zawsze był tak szczęśliwy, jak w tej chwili.. Co jakiś czas można zauważyć na niej samochody choć jest to rzadki widok.Przydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Na Dzis!. Nadchodzi wiosna więc w ogródku przebijają się przez śnieg przebiśniegi i krokusy różnego koloru.. Mieszkam z dala od ulicy, od hałasów i w każdej chwili mogę odpocząć z moim psem o imieniu Stefan.. Bryk.pl;Opis wiosennego krajobrazu za oknem.. Dom jest poleca 84 % Język polski Widok z mojego okna smutno się robi gdy na dworze panuje odwilż i ponura jesień.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Rośnie u mnie wiele przeróżnych drzew.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz krajobraz widziany z okna twojego pokoju .. Wokół są inne domy , a nieopodal niewielka rzeczka która idealnie pasuje do krajobrazu mojej okolicy.Opisz widok ze swojego okna- opis krajobrazu.. Na Dzis!. Dalej jest też ulica.. Pytania .. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Opisz widok z okna swojego domu..

Dokładnie opisz wygląd danego miejsca.

Z góry dziękuje :) Uwielbiam wiosne poniewaz wtedy wszystko budzi sie do zycia.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Pytania .. Są to potocznie zwane "bloki mleczarskie", ponieważ naszym bardzo bliskim sąsiadem jest ogromny zakład przetwórsta mleka.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Każdy rzeczownik określ przynajmniej jednym epitetem.. Codziennie rano, gdy spojrzę za okno, widzę dachy poszczególnych budynków zakładu z ogromnymi i licznie .Przydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. .Gdy patrzę przez moje okno, przede mną rozciąga wspaniały zimowy widok.. b) Problem przetrwania odpadów nie został jeszcze rozwiązany.. Moją ulubioną porą roku jest zima.. "Krajobraz za moim oknem" Krajobraz za moim oknem jest przepiękny.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (823) Język polski (381) Matematyka .Niby z okna ciągle widać to samo duże drzewo, tę samą ulicę i ten sam, niewielki ogródek.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów .Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. a) Nadeszły chmury.. By uplastycznić opis, użyj największej liczby epitetów.. Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Nasze ostatnie spotkanie wigilijne; REKLAMA.. Opisz zimowy krajobraz z twojego okna lub z widokówki zdjęcia.. Jest to spowodowane pieknymi kwiatami ktorych do niczego rozwnie pieknego nie mozna porownac.. A jednak za każdym razem, gdy wyglądam przez okno, zobaczyć mogę jakieś ciekawe wydarzenie!. Śnieg topnieje i powoli widać zielonkawą trawę, która jest niziutka.. Z okna widać również pole sąsiada, na którym latem gramy w siatkówkę, ma on również sad i wszystkie możliwe gatunki drzew.Krajobraz (opis) Stwórz ściągę .. Każde z nas pomyślało jakieś życzenie.. Odpowiedz.. Lubię czasem popatrzeć sobie przez okno szczególnie zimą .. Widzę dachy zaśnieżonych budynków , które znakomicie wyglądają na tle ciemnego już o tej porze nieba.. Kiedy podchodze do okna moje oczy ciesza sie niesamowicie.. Okno wychodzi na ogród.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Na drugim planie rzucają się w oczy wysokie drzewa jak : topole , modrzewia i tuje , które przesłaniają mi widok na szkołę .. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Przydatność 70% Widok z mojego okna Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt